11
Jun

Krzysztof Litwinek nowym Managing Directorem w Publicis Consultants

Od połowy czerwca 2018 r. zarządzanie agencją Publicis Consultants przejmuje Krzysztof Litwinek, dotychczasowy Communication Director, związany z Grupą Publicis od maja 2015 r. Będzie podlegał bezpośrednio Markowi Gargale, CEO Publicis Worldwide Polska.

„Jest mi niezmiernie miło poinformować, że możemy przekazać zarządzanie osobie o tak dużym doświadczeniu. Co szczególnie istotne, Krzysztof był zaangażowany w tworzenie i rozwijanie Publicis Consultants. Jestem przekonany, że z sukcesem zastąpi Katarzynę Koper, dotychczasową Managing Director, która zdecydowała się podjąć nowe zawodowe wyzwania.” – powiedział Marek Gargała, CEO Publicis Worldwide Polska & COO Publicis Communications.

„Publicis Consultants jest dzisiaj w świetnej kondycji: zgrany zespół doświadczonych i ambitnych konsultantów doradza wartościowym markom w pełni korzystając z możliwości jakie daje bliska współpraca z agencjami Publicis Worldwide. Będę polecała ich usługi!” – skomentowała Katarzyna Koper

Krzysztof Litwinek to konsultant z ponad 20 letnim doświadczeniem w pracy dla organizacji finansowych i  firm doradczych. Współtworzył i realizował strategie komunikacji dla przedsiębiorstw działających w obszarze usług, finansów, FMCG i ICT. Doradzał w zakresie komunikacji fuzji, restrukturyzacji, zmian kapitałowych, wprowadzania nowych produktów i usług, zarządzania sytuacjami kryzysowymi, komunikacji wewnętrznej oraz public affairs. Pracował między innymi dla takich marek jak Atlantic Council, Citi Handlowy, GE Money Bank, Bank BPH, Pfleiderer Grajewo, P&G, Sage. W ostatnim czasie jako Communication Director koordynował działania agencji dla Kaufland Polska i PKP Intercity. Wcześniej pełnił funkcję Corporate Affairs Director oraz PR Manager w Banku BPH. Koordynował działania komunikacyjne podczas fuzji Banku BPH i GE Money Banku.

Publicis Consultants to agencja należąca do Publicis Worldwide Polska, specjalizująca się w doradztwie komunikacyjnym na przecięciu wielu oddzielnych dyscyplin. Wspiera klientów w zakresie tworzenia i rozpowszechniania kontentu w niestandardowych punktach styku. Oferta Agencji to także zabezpieczenie działalności klientów w oparciu o usługi takie jak: komunikacyjne due diligence, prowadzenie relacji z interesariuszami i doradztwo kryzysowe. Do klientów firmy należą m.in.: Kaufland, BSH, Green Genius, Echo Investment, Stock Polska. W styczniu 2018 roku Publicis Consultants wygrała przetarg na obsługę public relations PKP Intercity.

 

Kontakt dla mediów:

Krzysztof Litwinek

krzysztof.litwinek@publicis-consultants.com

tel. +48 608392546

Web: http://consultants.publicis.pl/
Fb: @PublicisConsultantsPoland