Justyna Pyzik
21
Feb

Awans Justyny Pyzik w strukturze Publicis Worldwide Polska

Justyna Pyzik, doceniana w branży reklamowej specjalistka w dziedzinie strategii i wieloletni pracownik Publicis Worldwide Polska, objęła stanowisko Deputy Strategy Director. Justyna Pyzik posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w pracy dla międzynarodowych agencji. W 2006 roku rozpoczęła pracę w Publicis na stanowisku Strategic Planner. Od tego czasu wielokrotnie przyczyniła się do zdobycia przez agencję statuetek Effie, m.in. dwóch złotych za kampanie zrealizowane dla Prudential i Maggi.

„Z wielką przyjemnością ogłaszam, że osoba tak zasłużona dla naszej agencji, będzie od teraz pełniła w niej jedną z kluczowych ról. Awans Justyny jest konsekwencją ciężkiej pracy i serca, które od lat wkłada w planowanie skutecznych działań dla naszych klientów. Serdecznie jej gratuluję. Jestem przekonany, że wyjątkowe w branży doświadczenie oraz talent, którym dysponuje Justyna, jeszcze mocniej zaprocentują na nowym stanowisku.” – powiedział Marek Gargała, CEO agencji Publicis Worldwide Polska.

„Justyna jest strategiem kompletnym. Doskonale rozumie biznes, konsumenta i komunikację. Potrafi prowadzić inspirujący i twórczy dialog z kreacją, jednocześnie z żelazną konsekwencją egzekwuje idee, które zawsze odpowiadają na brief i spełniają wysokie standardy kreatywności. Serdecznie gratuluję Justynie awansu i życzę jej wielu kolejnych sukcesów.” – powiedział Adam Miecznikowski, CSO Publicis Worldwide Polska.

Justyna Pyzik specjalizuje się w komunikacji marek z branży spożywczej, farmaceutycznej oraz finansowej i ubezpieczeniowej. Interesuje się ewolucją komunikacji kierowanej do kobiet. W dotychczasowej pracy miała okazję doradzać i pracować przy rozwoju strategii i realizacji kampanii dla największych polskich i globalnych marek takich, jak: Winiary, MAGGI, Prudential, NO-SPA, Nescafe, Nałęczowianka, Nestle NAN, Garnier, BGŻ BNP Paribas, AXA, Magne B6, Essentiale Forte, Emolium, Iwostin, Danone.
Jest absolwentką Instytutu Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Przez wiele lat była wykładowcą na studiach podyplomowych Psychologia Reklamy na Uniwersytecie Warszawskim. To prestiżowe studia podyplomowe, które przez prawię dekadę wyszkoliły rzesze specjalistów w dziedzinie komunikacji marketingowej.

Justyna Pyzik jest także Doradcą Strategicznym w Fundacji Liderek Biznesu w zakresie działań mających na celu zarządzanie różnorodnością. W swojej pracy zajmuje się wspieraniem inicjatyw przełamujących wewnętrzne bariery, które blokują kobiety w dążeniu do zajmowania wysokich stanowisk. Pracuje także nad promowaniem idei głoszonej przez Publicis Groupe i zmieniającej dzisiejszą rzeczywistość, której celem jest wdrażanie zasad różnorodności w kształtowaniu zespołów.

Więcej informacji udziela:
Justyna Wach-Ślusarska
Communications Director
+48 22 319 35 65
justyna.wach-slusarska@publicis.pl