01
Sep

Berlinki w nowej odsłonie w kampanii agencji Publicis Worldwide Polska

Firma Animex wystartowała z kampanią promującą swoją flagową markę Berlinki.  Kampanii towarzyszy wprowadzenie nowych opakowań produktu, na których znalazły się postacie bohaterek, dobrze znane z reklam marki.

W przygotowanym spocie, bohaterki Berlinki w humorystyczny sposób podkreślają idealny smak, który powstaje dzięki sekretnej mieszance przypraw i delikatnemu wędzeniu dymem bukowym. Celem kampanii jest odświeżenie marki, zaprezentowanie nowych opakowań oraz podkreślenie wyjątkowego smaku Berlinek.

„Nowa kampania uchyla rąbka tajemnicy dotyczącej pochodzenia ulubionego smaku Berlinek. W przygotowanej kreacji podkreślamy znaczenie sekretnej mieszanki 8 przypraw oraz delikatnego wędzenia dymem bukowym. Całość okraszona jest jak zwykle dowcipnymi dialogami Berlinek.” – powiedziała Małgorzata Szymańczak, Account Director w agencji Publicis Worldwide Polska.

W ramach działań agencja przygotowała dwie wersje spotów telewizyjnych. Pierwsza z reklam już trafiła do emisji w telewizji i internecie. Za kreację i realizację kampanii odpowiada agencja Publicis Worldwide Polska. Produkcją spotu zajęło się studio produkcyjne Human Ark. Nowe opakowania Berlinek konsumenci znajdą już wkrótce na sklepowych półkach.

Spot można obejrzeć pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=TeiB19TEDAc

Więcej informacji udziela:

Małgorzata Szymańczak
Account Director
Publicis Poland
tel.: +48 22 319 37 14
malgorzata.szymanczak@publicis.pl

***

Agencja PUBLICIS rozpoczęła współpracę z ANIMEXEM w lipcu 2013 kampanią dla marki Berlinki. Od tego czasu prowadzi działania w ramach cyklu „Berlinki mówią same za siebie”, za które otrzymała 2 statuetki EFFIE, w tym srebrną w kategorii „Long Term Marketing Excellence”.