05
May

Nowe, zupy warzywne Winiary w kampanii agencji Publicis Poland

Dzieci i warzywa? W najnowszej kampanii autorstwa agencji Publicis Poland Winiary prezentują patent na przekonanie najmłodszych do jedzenia warzyw. Są nim trzy nowe, kolorowe zupy: zupa z czerwonych warzyw, zupa z zielonych warzyw i zupa z pomarańczowymi warzywami. Celem kampanii jest zbudowanie świadomości na temat istnienia nowego produktu marki Winiary. Działania będą realizowane w internecie i telewizji pod hasłem „Takie warzywa to dzieci lubią”.

„Każda mama wie, jak trudno jest namówić dzieci do jedzenia warzyw, a przecież jest to m.in. ważne źródło błonnika. Dlatego Winiary podpowiadają prosty pomysł działający na dziecięcą wyobraźnię – kolorowe zupy, z których każda zawiera aż siedem różnych warzyw. Wystarczy dodać odrobinę śmietanki i pyszne danie z warzywami gotowe.” – powiedziała Marta Krakowska – Sochacz Account Director z agencji Publicis Poland.

Na potrzeby kampanii agencja Publicis Poland przygotowała piętnastosekundowy spot i zestaw materiałów graficznych. Kreacje będą wykorzystane w zintegrowanej kampanii internetowej i w telewizji. Spot będzie emitowany w kanałach należących do stacji TVN, POLSAT i TVP. Za jego produkcję odpowiada studio Papaya, a za postprodukcję Chimnay. Planowanie mediów powierzono domowi mediowemu UM Thrive.

Spot można obejrzeć pod adresem:

https://youtu.be/EVVHUCpOLno

WINIARY to marka, która od lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Inspiruje, dostarcza pyszne i proste w przygotowaniu przepisy oraz dzieli się wiedzą na temat zbilansowanych i wartościowych potraw. Produkty spod logo WINIARY to doskonałe połączenie tradycyjnego, polskiego smaku z nowoczesnością. W ofercie marki jest ponad 230 produktów, a wśród nich m.in. zupy, pasty, majonezy, buliony, sosy, dania instant, przyprawy, galaretki, kisiele czy budynie. Więcej informacji oraz kulinarne inspiracje znaleźć można na winiary.pl

Szczegółowych informacji udziela:

Justyna Wach-Ślusarska

Communications Director

Publicis Groupe Polska

justyna.wach-slusarska@publicisgroupe.com