Facebook

2 days ago

Publicis Poland

Tymczasem Publicis Worldwide zdobyła tytuł Network of the Year podczas eurobest Festival of Creativity 2018! Na szczególną uwagę zasługuje agencja Publicis Conseil, która zdobyła 4 Grand Prix w tym konkursie. Gratulujemy! :-) 🏆🥇

#ProudTeam #eurobest #creativity #publicisHonoured to win the Network of the Year award eurobest Festival of Creativity 2018! 🎉 🏆
And so delighted that Marcel and Publicis Conseil won in total 4 Grands Prix! 💪🏾

2 Grands Prix for "Black Supermarket" Carrefour
2 Grands Prix for "La Forêt – Bet on a murderer" France Télévisions

A shout out to all of our brave clients and talented teams! 🤗

#ProudTeam 🤩
... See MoreSee Less

View on Facebook

6 days ago

Publicis Poland

📣Publicis Consultants szuka osoby do pracy - przeczytajcie treść ogłoszenia:
📢📢📢
Publicis Consultants jest agencją doradztwa komunikacyjnego, będącą częścią Grupy Publicis - jednej z trzech największych grup komunikacyjnych na świecie. W Polsce w ramach Publicis Groupe działają dwa centra kompetencyjne: Publicis Communications i Publicis Media, które ściśle ze sobą współpracują, uzupełniając i łącząc kluczowe kompetencje z obszarów: kreacji, doradztwa, wspierania sprzedaży oraz działań w sferze transformacji biznesu.

Publicic Consultants od 2018 r. należy do Związku Firm Public Relations. Nasza agencja specjalizuje się w tworzeniu i rozpowszechnianiu informacji w tradycyjnych i niestandardowych punktach styku. Prowadzimy projekty m.in. z zakresu PR korporacyjnego oraz produktowego. Doradzamy naszym klientom jak prowadzić działalność biznesową z dbałością o reputację i w oparciu o usługi takie jak: komunikacyjne due dilligence, prowadzenie relacji z interesariuszami i doradztwo kryzysowe. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.consultants.publicis.pl.
Publicis Consultants szuka obecnie pracownika na stanowisko:

Senior Consultant

Do:
• Bieżącej obsługi klientów (spotkania, telefony, korespondencja).
• Przygotowywania planów komunikacji (taktyka i egzekucja), codziennego monitoringu mediów i bieżącego doradztwa komunikacyjnego.
• Tworzenia dokumentów i prezentacji w języku polskim i angielskim.
• Kontaktów z dziennikarzami i interesariuszami.
• Udziału w przygotowywaniu i koordynacji eventów, w tym konferencji prasowych.
• Wsparcia w przygotowywaniu ofert dla obecnych i nowych klientów.

Wymagamy:
• Min. 2-3 lata doświadczenia zawodowego w agencji PR (realizacja projektów z zakresu PR korporacyjnego i publicznego będzie atutem);
• Umiejętności tworzenia ciekawych, merytorycznych i zrozumiałych tekstów i prezentacji w języku polskim i angielskim dopasowanych do różnych grup odbiorców.
• Min. dobrej znajomość języka angielskiego.
• Praktycznej znajomości narzędzi PR.
• Umiejętności pracy w zespole i dobrej komunikacji interpersonalnej.
• Samodzielności, komunikatywności, kreatywności i pozytywnej energii.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od wiedzy i doświadczenia kandydata.
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w Grupie Publicis - jednej z największych międzynarodowych firm doradztwa komunikacyjnego na świecie.
• Bogaty pakiet benefitów, w tym dofinansowanie nauki języków obcych oraz urlopu.
• Dostęp do globalnego know-how.
• Pracę w zgranym zespole, z doświadczonymi konsultantami o wielu specjalizacjach i szerokich horyzontach.
• Pracę w komfortowych warunkach w nowoczesnym biurze.
• Szerokie pole do wykazania własnej inicjatywy.
• Nieformalny styl pracy.

Kontakt
Prześlij CV wraz z odpowiedzią na pytanie: Dlaczego lubię pracować w Public Relations?
na: praca@publicis.pl , w temacie maila wpisz „Rekrutacja – Senior Consultant”

Do oferty dołącz oświadczenie:

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W REKRUTACJI

Współadministratorami danych osobowych są spółki wchodzące w skład Publicis Communications, to jest: Publicis Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-583) ul. Wołoska 9A, Publicis Lion Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-583), ul. Wołoska 9A, Prodigious Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-583), ul. Wołoska 9A, Leo Burnett Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-583), ul. Wołoska 9, Arc Worldwide Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-583), ul. Wołoska 9, MSLGROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-583), ul. Wołoska 9, Interactive Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-623), ul. Mazowiecka 38, Saatchi & Saatchi Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), ul. Domaniewska 42.

Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie zgody. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne dla przeprowadzenia procesu rekrutacji. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu i prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie. Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Odbiorcami danych osobowych mogą być podwykonawcy świadczący usługi związane z rekrutacją. Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji, a w przypadku zgody na wiele procesów rekrutacyjnych - przez okres 2 lat. Wszelkie pytania i wątpliwości w zakresie przetwarzania danych możesz zgłaszać pisząc na adres mailowy: praca@publicis.pl.

[ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu oraz w przesłanych/załączonych dokumentach dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r.

[ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu oraz w przesłanych/załączonych dokumentach dla potrzeb realizacji innych procesów rekrutacji, zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r.

(czytelnie imię i nazwisko) ________________________________________________

(adres zamieszkania) ________________________________________________

(data i podpis) ________________________________________________
... See MoreSee Less

View on Facebook